Що буде, якщо часто вмиватися з милом?

Сьогодні лужне мило так само не рідкість. Його миючі компоненти руйнують природні ліпіди епідермісу. На відновлення захисної функції у шкіри потрібно кілька годин, протягом яких вона в прискореному режимі втрачає вологу. Звідси почуття стягнутості, свербіж, лущення, почервоніння.

По-перше, вмиватися можна милом із березовим дьогтем не більше 2 разів на добу. Бажано це робити вранці і ввечері: вранці мило буде очищати шкіру від секрету потових і сальних залоз, що скупчився за ніч, а у вечірні – від пилу/бруду і декоративної косметики.

— Вмиватися треба двічі на день: вранці та ввечері. За ніч наша шкіра виробляє шкірне сало, і крем, який ви нанесете вранці на шкіру, не пройде через сальну плівку, що на ній утворилася. А протягом дня на нашу шкіру осідає велика кількість пилу.

Мило руйнує не тільки поверхневу гідроліпідну плівку, а й саму структуру шкіри. Суха шкіра стає ще сушішою, а жирна у відповідь на лужну дію викидає на поверхню ще більше шкірного сала (себуму). Якщо звичка вмиватися милом стала другою натурою, спробуйте «мило без мила».