Спатифілум на сонці або в тіні

Квітка прекрасно себе почуває в напівтіні і навіть у тіні, але якщо листя спатифілума дрібнішають, починають приймати більш витягнуту форму, це означає, що світла йому все-таки не вистачає. Найкраще ставити вазони на підвіконнях зі східної або західної сторони, де яскраве розсіяне світло.9 жовт. 2021 р.

Як правильно доглядати за спатифіллум?

Спатифіллум любить вологу, тому його потрібно часто поливати, не забуваючи обприскувати або протирати вологою губкою його листочки. Воду для поливу краще відстоювати не менше 10–12 годин. Не бажано допускати пересушування землі — якщо спатифіллуму бракує вологи, його листя в'яне і опускається, а потім жовтіє і опадає.

Чому не росте спатифіллум?

Чому не цвіте спатифіллум – причини Спатифіллум – тропічна рослина, яка зазвичай рясно цвіте з початку весни до середини осені. Вона досить витривала, але любить певні умови. Комфортна температура для неї – +22-23°З, якщо буде нижче +18°З – квітці не сподобається. Крім цього, спатифіллум не виносить протягів.

Яким має бути ґрунт для Спатифілума?

Яку землю обрати для спатіфіллуму? Цій рослині потрібен легкий, пухкий і водопроникний грунт. Оптимально купити готову грунтосуміш для ароїдних. Також можна приготувати субстрат самостійно: змішайте універсальний ґрунт і додайте дрібні шматочки соснової кори, перліт та кілька шматочків деревного вугілля.

Спатіфілум – купити Київ, ціна на вазон жіноче щастя в інтерне…