Які весільні традиції існують у Китаї?

У Стародавньому Китаї для одруження потрібно було зробити шість ритуальних дійств, які називаються «лю-лі» 六礼. Це – «нацай» 纳采 (підношення подарунків під час пропозиції руки та серця); «нацзи» 纳吉 (робити подарунки під час церемонії заручення), «інцинь» (власне весільний обряд

весільний обряд

Весільні обряди система обрядів, що закріплюють шлюбний союз і відбуваються до, під час та після весільної церемонії.

https://ua.wikipedia.org › wiki › Весільні обряди

Весільні обряди – Вікіпедія

) тощо. д.11 лют. 2021 р.

Вітальним традиціям Китаю понад 2 тисячі років. За старих часів китайці віталися, кланяючись, склавши руки на грудях. При цьому вважалося: чим нижчий уклін, тим більше людина виявляє повагу. Сучасні китайці сьогодні просто кивають головою, однак якщо вони хочуть проявити повагу, то можуть вклонитися.

У день весілля наречений приносить до будинку нареченої подарунки, загорнуті в тканину червоного кольору, де лежать золоті монети, пара сережок та чотири браслети. Такий подарунок символізує родючість та подружню вірність. Як викуп наречений дарує гроші та інші подарунки, які визначаються заздалегідь.

У Китаї прийнято, що саме обличчя чоловічої статі має піклуватися про людей похилого віку, синам переходять і сімейні справи, і бізнес. Дівчаток просто видають заміж, і вони переходять в іншу сім'ю. Раніше нерідкі були випадки, коли новонароджених дівчаток просто позбавлялися.